PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=607647}
8,5 7 108
ocen
8,5 10 1 7108
StarCraft II: Wings of Liberty
powrót do forum gry StarCraft II: Wings of Liberty

witam chcę kupić tę grę jednak ojciec nie pozwala bo za droga więc ja się uparłem i powiedział żę jak powiem czego ona może mnie nauczyć to ją dostane. chodzę do liceum mundurowego bo chcę zostać żołnierzem może to wam pomoże ;)

ocenił(a) grę na 10
QURIER

Powiedz, że chcesz być jak Koreaniec wyciskający 300 akcji na minutę.

ocenił(a) grę na 10
QURIER

Graj nałogowo, wyskilluj APMy i ciśnij na WCG. Jak wygrasz pół miliona dolców nagrody to się tatuś ucieszy.

ocenił(a) grę na 10
QURIER

Na pewno może nauczyć szybkiego podejmowania decyzji (także taktycznych). Aczkolwiek nie wiem, jak to się przekłada na prawdziwe wojsko, a były minister obrony Korei Południowej, na wąty rodaków, dlaczego na atak Północy odpowiedziano tak późno, zripostował "To nie jest StarCraft".

A odłożyć pieniędzy zwyczajnie nie możesz?

ocenił(a) grę na 9
QURIER

Każdego rodzaju działanie nastawione na rozwój multi-taskingu (dowodzenie kilkoma dywizjami naraz, gdzie każda ma inne właściwości, przy jednoczesnym dbaniu o zasoby + obronę bazy głównej i jej ekspansji) przyczynia się do zwiększenia efektywności przepływu informacji i rozwija nowe struktury neuronalne w Twoim mózgu. Gdyby nie czynniki wysoko-stymulujące (takie jak satysfakcja z odparcia ataku czy chociażby aspekty wizualne samej gry, które są "nagrodą" do ciągłego wytężania szarych komórek w jej trakcie), to można by to łatwo przełożyć na naukę w szkole (niestety, w większości szkół mamy mało motywujące/stymulujące warunki). Niewątpliwie jednak, gry logiczne i strategiczne rozwijają, o ile są dla Ciebie wyzwaniem (co przy kampanii SC2 zaczyna się dopiero od 'HARD', 'normal' jest zbyt łatwy).
Poza tym ja bardzo podszkoliłem angielski (słownictwo) dzięki grom (najwięcej podczas przesiedzenia 60h ze słownikiem przy FF7 w podstawówce). Polecam więc zakupić grę i ściągnąć angielskiego klienta gry, bo polska wersja jest tragiczna (może nie jednostki ale kampania woła o pomstę).

PS: Kiedyś w radiu słyszałem (z dobrych kilka lat temu), że gdzieś w szkole militarnej US wykorzystywano StarCrafta 1 do nauki podstaw taktyki wojennej na specjalnie przygotowanych do tego misjach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones