PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=808109}

Rojst

7,3 76 241
ocen
7,3 10 1 76241
6,4 35
ocen krytyków
Rojst
powrót do forum serialu Rojst

Interesujący

ocenił(a) serial na 8

Wciągnął mnie ten serial. Dla mnie niepotrzebny był ten wątek wojenny ale ten z 97 naprawdę interesujący. Odważny wątek Lgbt myśle ze w tamtych czasach to musiałoby być czymś totalnie zaskakującym

Calineczka36

warto obejrzeć pierwszy sezon - nie wiem czemu to rozdzielono - to zdecydowanie nie jest stricte antologia. W latach 90’ nie żyliśmy w oderwaniu od rzeczywistości, choć pewnie bywało trudniej.

ocenił(a) serial na 10
Calineczka36

Czasy wojenne to rozwiązanie wątków z pierwszego sezonu. Bardzo istotne.

ocenił(a) serial na 8
Janinasass

Mi trochę zabrakło jednak pociągnięcia tego tematu. Te wstawki zapowiadały coś fajnego, a tego nie wykorzystano. No i ten prokurator, nie mógł mieć w 1945 roku 12 lat.

Adam1Kluska

W 97 roku musialby miec 64 lata.. no na tyle nie wygladal..

claudii1308

A data urodzenia Grochowkiej to rok 45.. prokurator musialby byc od niej 12 lat starszy

claudii1308

o kurde, nie wyłapałam tej wtopy :o

ocenił(a) serial na 9
claudii1308

Też uważam, że za słabo pokryli patyną pana prokuratora, no chyba że korzystał z dobrodziejstw medycyny estetycznej, w końcu na brak kasy nie narzekał;-)

ocenił(a) serial na 6
Calineczka36

"Odważny wątek Lgbt" raczej mega naciągany i stworzony pod naciskiem netflixa, totalnie bez sensu, odważny to był film Brokeback Mountain

ocenił(a) serial na 7
Calineczka36

taaa.. promowanie ideologi LGBT jest takie odważne...

ocenił(a) serial na 5
Calineczka36

Wątek wojenny musiał być. Przecież na każdym kroku trzeba naginać historię poprzez bezczelną propagandę, w której Niemcy przedstawiani są jako ofiary wojenne, a Polacy jako pijacy i gwałciciele. Do tego wojnę wywalali jacyś naziści (pewnie przybyli z księżyca), bo przecież nie naród niemiecki z Austriakiem na czele.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones