Leo GregoryI

Leonard Gregory

7,6
1 569 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Leo Gregory

pytanie.

użytkownik usunięty

Który film z nim jeszcze warto obejrzeć?

Podobno "Bez nadzoru" jest dobry... ale nigdzie nie mogę go znaleźć... ;p ;/

użytkownik usunięty
Minique_fw

Też właśnie tego szukam. pytałam już na kilku forach i też nie mają tego filmu... żałuję...

udało mi się jednak obejrzeć ten film tyle że po angielsku ;] muszę przyznać że jest dość poruszający ;o Znalazłam dziś także Gol III, Ryzykowny skok, Pogłos, CASS, i Istotę doskonałą... A... i The Big I Am. Teraz tylko pozostało obejrzeć te filmy. ;D

użytkownik usunięty
Minique_fw

To jak już obejrzysz któryś z nich, to daj znać, jak się podobał;)
dzięki.

ok, nie ma sprawy ;D Obejrzałam jak do tej pory Pogłos i oczywiście mogłabym podzielić ten film na dwie osobne oceny- ocenę za to że gra tam Leo, którego nie ukrywam, jestem fanką ;D i fakt fabuły filmu... Film raczej z horrorem nie ma nic wspólnego. Bardzo podoba mi się ogólny pomysł fabuły filmu... jednak biorąc pod uwagę całokształt filmu jest jakby.. nie do końca dopracowany, momentami niezrozumiały... i ma dziwne zakończenie. Ale to już pomysł twórców filmu. ;]

użytkownik usunięty
Minique_fw

Też lubię Leo, dlatego chcę obejrzeć więcej filmów z jego udziałem. ;) ach, "pogłos"... Mówisz, że jakiś dziwny?...a może i ja się skuszę? ;)
dziękuję. ;D

Nie ukrywajmy, Leo jest boski ;D trudno go nie uwielbiać ;D jeśli go lubisz to film warto obejrzeć dla samej przyjemności zobaczenia go ;D tak samo jak The Big I Am z Leo w głównej roli ;D

użytkownik usunięty
Minique_fw

Tak, tak, właśnie się biorę za te filmy ;D
no nie ukrywajmy, jest ;)

więc czekam na relacje jak ci się podobało ;D

użytkownik usunięty
Minique_fw

oczywiście. ;)
swoją drogą - ładne zdjęcie profilowe ^^

dzięki ;D
kurcze... teraz wszędzie szukam Suzie Gold i Act of Grace... ale nigdzie nie widzę ;/

użytkownik usunięty
Minique_fw

też szukałam Suzie Gold... Nic. ;/

te filmy wyszły w Polsce? ;/ Bo chyba nie... Z "Act of Grace" znalazłam tylko angielski zwiastun...
Gdybyś coś znalazła to daj znać... ;]

użytkownik usunięty
Minique_fw

jasne. i wzajemnie. ;)

aktualnie udało mi się znaleźć "Znamię Kaina" ;)

użytkownik usunięty
Minique_fw

to oglądałam jakiś rok temu. Słabo pamiętam, ale na pewno był niezły. ;) tym bardziej, że lubię wojenne filmy. chociaż to taki bardziej dramat...

no ja właśnie obejrzałam... Bardzo mi się podoba ;D

użytkownik usunięty
Minique_fw

http://www.dailymotion.pl/video/x25555_primal-scream-miss-lucifer_music ----> zobacz to ;)

mniam :D gorący :D

Minique_fw

a można wiedzieć gdzie znalazłaś te filmy? :)

polecam Tristana i Izoldę, świetny

użytkownik usunięty
rezzou

Tak, tak, oglądałam. ;) ale dzięki.

najlepszy to HOOLIGANS!! :D zarąbisty film

_nowa_

No tak, 'Hooligans' to w sumie podstawa. Powiem szczerze, że własnie tam mnie urzekł swoją grą, sposobem, w jaki stworzył postać Bovvera. To naprawdę świetny aktor, ze złożoną osobowością, nie że oglądając film wszystko masz na talerzu. Oprócz tego według mnie jest bardzo przystojny-moja subiektywna ocena, mnie podobają się mężczyźni o specyficznej urodzie, jaką ma Leo. Naprawdę cieszę się, że nie wygląda jak jakiś laluś podobający się milionom. Własnie zaczęłam oglądać 'The big I am'. Naprawdę, koleś jest niesamowity.
Uwielbiam go :D

Blizzard_Of_Ozz

Zgadzam się :) Ma bardzo ciekawy typ urody i to przyciąga! Nie jest sławny jak inni, więc automatycznie ma mało propozycji filmowych. Wcielenie Bovvera było najlepsze i bardzo charakterystyczne. Kiedyś miałam niezłego bzika na jego punkcie ;) (a może nadal mam...)

Isiaczek

Oj kochana, ja nadal mam. Mam wiele ulubionych aktorów, ale Leo się wybija, wyróżnia i o nim pamiętam w pierwszej kolejności. Po pierwszym obejrzeniu Hooligansów (Boże Narodzenie 2010) zapadł mi w pamięć, a po obejrzeniu tego drugi i trzeci raz-wariuję na jego punkcie.

Blizzard_Of_Ozz

To nie jestem sama w moim 'zauroczeniu' ;) Ja pamiętam jak kumpela poleciła mi film GSH, który leciał w TVP2. Ona była zafascynowana aktorem, który zagrał Pete'a, a ja dostałam bzika na punkcie Bovvera! Pózniej kumpela zgrała mi GSH na płytkę i biedna płytka była 'torturowana' ;) Następnie szukałam zdjęć, filmików, wszystkiego o Leo. Uważam, że nie da się go zapomnieć jako Bovvera..Oj on ma to 'coś' w sobie...

Isiaczek

Ano i ja też nie jestem osamotniona :P Po tym, jak obejrzałam ten film kolejny raz dośc niedawno, polecałam go koleżanko. Jedna z nich również stwierdziła, że Pete jest najlepszy, ale ja trwałam przy Bovverze. Teraz czekam tylko aż koleżanka będzie w domu, żebym mogła sobie od niej zgrać GSH.
Dokładnie, dokładnie! Tak samo szukam zdjęć i filmików z Leo! To jest już obsesja!.... No i właśnie, ma w sobie 'to coś'... Podobną charakterem postać zagrał w 'The big I am'.
A tak swoją drogą.... Czy on ma żonę? ;>

Blizzard_Of_Ozz

Myślę, że Leo jest wolny ;) Miał kilka poważnych i mniej poważnych związków, ale nie znalazłam żadnej informacji na temat jego aktualnej partnerki życiowej...Jeszcze mamy szanse... :D Ach marzenia....
Chyba muszę sobie odświeżyć GSH... ;)

Isiaczek

No własnie ja też szukałam i nie znalazłam. Ha, no dokładnie, marzenia :D Ale ja tam bym chciała ;P
No ja też sobie odświeżę niedługo :]

W "Stoned" paraduje cały nagi;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones