Leo GregoryI

Leonard Gregory

7,6
1 569 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Leo Gregory

Z niecierpliwością czekam na kolejne kreacje.

mawu

Świetny aktor,to jest przyszłość kina.Wiecej fimów z tym Panem prosze:D

mawu

O tak! Już nie mogę się doczekać 'Stoned' z jego udziałem:))

mawu

Tak w Hooligans jest super. Świetnie odegrał swoją role... Zagrał w tym filmie chyba najlepiej :)

mycha_12

Fakt w Hooligans jako BOVER był kapitalny !!!

mawu

Może rolę miał zdrajcy. Ale to była dobra okazja zeby sie wykazać. Zagrał super. Zarówno jak i Charlie Hunnam

OsAaa

rzeczywiscie role miał troche niewdzieczna ale zagrał genialnie. az z bolem serca musze powiedziec ze nawet blepiej od charliego.chociaz nie zagrali na rowni:)

Valentine_3

valentine moze masz troche racji..... był niesamowity, Charlie Hunnam (Pet) urzekał za to charakterem :) Oboje byli świetni

mawu

zdecydowanie na plus. b. mi sie podobała jego kreacja aktorska w filmie 'green street hooligans' i zarówno Leo Gregory jak i Charlie Hunnam sprawili, ze jednak ten film zasluguje na chwile uwagi. ja rowniez czekam na inne filmy z jego udziałem.

cooler_dami

Zarówno Leo i Charlie grali fantastycznie, genialnie zagrana przez Gregory'ego postać Bovver'a wywoluje mieszane uczucia - lubić go, czy nie?
Dziwię się, że tak utalentowany aktor zagrał do tej pory w tak małej ilości filmów.

mawu

Rzeczywiście w Hooligansach był super, przystojny gość, dobry aktor i ten jego akcent :> pozdro dla fanów Leo

k_8guru

Tak, w "Hooligans" był świetny, strasznie podobała mi się postać Bovera wykreowana przez niego. : )

mawu

nie mogę się z wami nie zgodzić:)zarówno Bower jak i Pete:) Bajecznie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones