Leo GregoryI

Leonard Gregory

7,6
1 569 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Leo Gregory

kim jest ten człowiek , ile on ma lat ? Dlaczego nic o nim niewiadomo. W hooligans zagrał extra . Więc czemu nikt go nie komentuje?

Nadia_3

to genialny aktor:) ktos rzeczywiscie powinien cos o nim napisac:)

Nadia_3

według moich okbiczeń i licznego buszowania w sieci wynika ze ma on 27 czyli urodzil sie w 1979 roku.

torjan

Facet rzeczywiście zajebiście zagral w Hooligans'ach :)

torjan

Nie chcę Cię martwić ale Leo ma chyba więcej lat, ok 40, 27 lat za to ma Charlie Hunnam więc jeśli szukałaś na stronce o "Hooligans" może źle przeczytałaś albo stronka zawierała błędne informacje. Pozdrawiam :)
P.S. a co to Leonarda to jest mmmmmm... cudowny:))

Nadia_3

Raczej na odwrót:P A tak serio, Leo ma 27, czytałam o tym w jakimś artykule, kiedy to spotykał się z Patsy Kensit - sporo od siebie starszą... ;)

Ajcia

Rzeczywiscie, chłopak ma talent, choć nie miał jeszcze szansy tak do konca sie wykazac, ale to tylko(mam nadzieje) kwestia czasu;) a z tego co wiem to urodził sie 22 pazdziernika 1978r., czyli ma 29 lat;) informacje sa w 100% prawdziwe;) patrzyłam na jakiejs brytyjskiej stronce;)

Kaaina

O fajnie że są sprawdzone dane:) No a o te dwa lata to mogłam się pomylić, to było dawno jak to czytałam :P Pozdrawiam

Ajcia

No mogłas sie pomylic, rozumiem heh;)

Pzdr;)

Kaaina

Jest to człowiek będący zarówno aktorem. Polecam również "Out of Control" z jego rolą psychola i sukinkota.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones