David MorrisseyI

7,6
6 969 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby David Morrissey

ciekawe jak pójdzie mu rola Gubernatora w 3 sezonie :D

użytkownik usunięty
Lucek__90

Rola ciekawa - mam nadzieję, że sobie poradzi (:

aktor dobry wiec myśle że da rade zobaczymy :)

Lucek__90

Danny trejo by pasował idealnie do tej roli

maniekboy

Dokładnie. Albo przynajmniej ktoś podobny do niego. Zupełnie inaczej sobie wyobrażałam Gubernatora. Już nie chodzi o przepaskę na oko, ale np. myślałam, że będzie miał ciemniejszą karnację i wygląd zbója. David natomiast wygląda jak elegancik. Nie żebym była zawiedzona, raczej zaskoczona. Zobaczymy czy uda mu się przenieść Gubernatora na ekran.

BeeBee61

Też pomyślałam o Trejo. Tyle że on jest za bardzo przypakowany.

Tortuga033

Ale powiem Ci, że teraz jak o tym myślę, to stwierdzam, że Trejo jest za stary. Ponad to do tej roli trzeba aktora, któy potrafi grać, a wiadomo, że Trejo zawsze gra tak samo ;p

BeeBee61

Nie tyle co za stary, ale właśnie za mało różnorodny że tak powiem. Poza tym nie wiem jak Tobie, ale mi się za bardzo kojarzy z niepoważnymi rolami typu Macheta itd.
Nie mniej wolałabym żeby wzięli do tej roli aktora, który byłby bardziej podobny do oryginału.

Lucek__90

Jak dla mnie gra świetnie w TWD - po 1 odcinku z nim to oświadczam.

Vangelis7

podpisuje sie - ma w sobie coś co przyciaga, a zarazem odrzuca ze względu na mroczną stronę ;) dla mnie mega plus :)

fnh81

I ten głos, który na prawdę pasuje do tyrana. Wybrali super gościa do tej roli.

Lucek__90

Jakoś mi do gustu nie przypadł Gubernator.

Chloe_Carter

Mnie on takze slabo pasuje ... To znaczy glos faktycznie ma spoko tak jak ktos powyzej napisal ... ale samym soba, tym jak wyglada i gra mnie nie powala na nogi ... Jego postac jest dosc zlozona w TWD a on dla mnie wyglada caly czas tak samo ...

Nie znam komiksu ... ale psychopate to dla mnie swietnie zagral Robert Knepper jako T-Dog w Prison Break albo Gary Odlman w Leonie Zawodowcu ...

BigRo

Nie T-Dog tylko T-Bag (Theodore Bagwell) :)

Heman

Dokladnie ... T-Dog to w TWD :)

Lucek__90

Ja niestety nie czytałam komiksu i nie mogę tak porównać ale w serialu fajnie gra, pasuje do niego ta rola :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones