Coldplay

10
3 oceny występów osoby
powrót do forum osoby Coldplay

ich muzyka jest niezwukła, a mogłabym ich słuchać ciągle. Tylko szkoda ze teraz podobno chcą zakończyc pracę zespołu, ale mam nadzieję że tak sie nie stanie i jescze trochę ich posłucham ;)

Violett

Mam dobrą wiadomość :),Coldplay sie nie rozpada(yeah!!!) tylko robia sobie przerwę. Nowa płyta jest planowana na koniec 2007 roku.
Pozdrawiam

Perla

strasznie się cieszę! dzięki wielkie za tą wiadomośc! ;) Szkoda tylko ze nowa płyta tak późno, no ale rozumiem ich, w koncu rodzina najwazniejsza ;)
Pozdrawiam również :)

Violett

^^' drugi dzieciaczek chrisa ma na imie Moses :D

McDreamy

nom. a Moses to także tytul piosenki ktora Chris napisał dla żony :)

Violett

Moses = Mojżesz (czytałam gdzies, ze Gwyneth jest Zydówką).
Przyłaczam sie do pozytywnych opinii, poza tym nie wazne kiedy wydadza następną płttę, wazne ,zeby byla dobra ;)
pozdrawiam

Mantra_2

Ostatnio koleżanka przesłała mi parę piosenek Coldplay i cóż... Wciąż jestem pod wrażeniem.
Tworzą cudowną muzykę, o!

____12

Nie uważam Coldplay za najlepszy zespół ale uważam że tworzą genialne utwory: The Scientist/In My Place (mój ulubiony utwór).

Violett

Widzisz, wciąż grają ;)
I dobrze.

Violett

Nie rozpadają się, niedawno kolejny już album wydali. Co do muzyki... Oni są niesamowici, a ich piosenki przenoszą mnie do raju :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones