Alfie AllenI

Alfie Evan Owen-Allen

7,5
14 868 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Alfie Allen

Po prostu fetor i wszystko jasne :) A tak nawiasem mówiąc, to bardzo szkoda mi się go zrobiło odkąd został owym "fetorem". Miałem ochotę nakopać do d...py temu szczurkowi od Boltonów i odwrócić role.

raf_filmweb

Mi nie było go szkoda. Dostał za swoje.

michal.2907

Kto? Fetor? Dlaczego? Rozumiem, że chodzi Ci o powieszenie tych dwóch chłopców?

raf_filmweb

No i za sam atak na Winterfell. Popełnił błąd / głupotę / okrucieństwo i ciężko za to zapłacił. Swoją drogą sporo się potem nauczył. Po 'lekcjach u Ramseya' przestał być takim egoistą.

michal.2907

bękart Boltona zrobił z niego Fetora, będąc fetorem zachowywał się jakby był w amoku, jak i człowiekiem bez honoru , zeby tak nisko upaść

michal.2907

Połowa postaci z tego serialu narobiła w cholere jeszcze gorszych rzeczy niż on i nie było w nich ani grama skruchy - Theon zrozumiał swój błąd już wtedy, kiedy Ramsey go "wypuścił" na chwilę (powiedział, że dokonał wyboru i wybrał źle - i widać było, że mówi to szczerze), więc już wtedy można było uznać, że dostał za swoje i odpuścić. Zamiast tego Ramsey tak dla zasady poobdzierał mu palce ze skóry, kilka obciął, wykastrował, doprowadzając do obłędu, poniżył do granic możliwości - wg Ciebie to była adekwatna kara? Bo dla mnie nie. Co w takim razie zrobiłbyś Joffreyowi? Bo w serialu dostał dużo mniejszy wymiar kary niż Theon.
Theon był takim zagubionym chłopcem a dostał taką karę za to, jakby był co najmniej potworem.

raf_filmweb

Dokładnie. Za każdym razem gdy widzę mordkę tego gościa, myślę: "Toż to FETOR"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones