PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=743194}

Pandemia

Pandemic
3,9 1 749
ocen
3,9 10 1 1749
Pandemia
powrót do forum filmu Pandemia

Beznadziejny.

ocenił(a) film na 2

Film utrzymany w stylu gry komputerowej (strzelanki) - widok z pierwszej osoby. To co sprawdza się w grze, w filmie już niekoniecznie. Brak napięcia, brak poczucia grozy i brak celu.
Fabuła spłycona do minimum - zabijaj by przetrwać.

cyfrowy_baron

kto powiedział że FPP nie nadaje się do filmów? ty? wiesz że w grach są też widoki z 3 osoby? a cutscenki często są reżyserowane jak film? nie wiesz nie wypowiadaj się. fabuła jak fabuła wiele filmów działa na tej zasadzie szczególnie horrory dlatego osobiście nie lubię tego gatunku z paroma wyjątkami które łamią schematy.

ocenił(a) film na 2
meanraax

A to forum jest właśnie po to, by wyrażać swoje opinie, więc tekst w stylu "nie wiesz nie wypowiadaj się." jest chyba z twojej strony aktem desperacji wynikającym z braku argumentów w dyskusji. Ja wiem i napisałem o tym co wiem. A to, że ty się z tym nie zgadzasz to już zupełnie odmienna kwestia.
Wiem, jak działają i wyglądają gry,  gdyż pierwszą styczność z grami komputerowymi miałem już w latach 80-tych XX wieku, gdy grałem na automatach, a potem wszelkiej maści konsole i komputer. I jak fakt, że w grach znajdują się wstawki filmowe, ma się do całego filmu? Jak to, że gry  mają też widok z 3 osoby, ma się do tego, że ten film został w całości zrealizowany w widoku z pierwszej osoby?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones