PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10045261}
4,2 2 025
ocen
4,2 10 1 2025
Mea Culpa
powrót do forum filmu Mea Culpa

Nie ukrywam, ze czekałam na ten film bo lubię taką tematykę (motyw morderstwa w tle, erotyka, psychopata itp.). Oczywiście nie oczekiwałam cudów, chociażby dlatego, że gra w nim Kelly Rowland wiec bądźmy realni ale mając na uwadze wcześniejsze filmy reżysera dałam jednak szanse („Upadek Grace” był całkiem niezły). Niestety - teraz tych wypocin już nie da się odzobaczyc. Kelly gra jakby miała kij w tyłku, pomiędzy nią a głównym bohaterem jest taka chemia jak pomiędzy kartką papieru, a zszywaczem ( chociaż w tym ostatnim przypadku może być więcej magii…). Cała „intryga” jest tak głupia i bezsensowna, że nie wiadomo czy śmiać się czy płakać. Aktorzy grający jej rodzinę to chyba są kurde z łapanki, a mężuś to zamiast skupić się na scenariuszu to skupił się na idealnie przyciętej grzyweczce i wydepilowanych brwiach, całe szczęście ze nadrabia ciałem bo dialogiem zdecydowanie nie. Pan domniemany morderca sili się na bezkompromisowego macho ale wypada w tym blado i mało przekonująco. Na szczęście zapuścił brodę wiec trochę faceta w facecie pozostało …..:/ zachowajcie sobie te dwie godziny na prawdziwy erotyczny thiller. Lepiej po raz setny zobaczyć „Nagi instynkt” niż ten bezpłciowy gniot.

Sprezyna750

Lepiej bym tego nie ujęła!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones