PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=249024}

Las cieni

Bosque de sombras
5,5 1 196
ocen
5,5 10 1 1196
Las cieni
powrót do forum filmu Las cieni

bardzo ciekawy trochę jak osada ale wiecej akcji troche informacji na temat kraju basków co nie jest tak czesto opisywane bo IRA to nie ETA;) ale lasy wygladają przepięknie chatka gł. bohatera też film ma bardzo męską obsadę. w tym filmie jest mało holiłuckiego blichtru meżczyźni nie zawsze wygrywają kobiety nie wyglądają jak okładki CKM, palą papierosy drą sie o byle co mają fochy no fajny film dotego ten klimat z tym dzieckiem zamkniętym. ja bym dał.... moze 9 to już łohoho no coś naprawde co warto kupić na DVD i sobie ogladać w wolnych chwilach ale film jest dobry więc 8+ miłego filmu;)

ocenił(a) film na 10
ANDASI_H_

Ja tam myślę, że warto kupić na dvd. Ja sobie kupiłam i bardzo się cieszę, że u nas to wydali i jeszcze w dodatku w tak atrakcyjnej cenie.
Klimat jest niesamowity i ta muzyka! Na stronie domowej tego filmu można sobie popatrzeć, jak to filmowali, jak ustawiali oświetlenie itd. To jednak jest sztuka, żeby tak ładnie wypadło. Nie wystarczy iść z kamerą do lasu ;P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones