PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38994}

Kompletny świr

Stark Raving Mad
6,5 1 279
ocen
6,5 10 1 1279
Kompletny świr
powrót do forum filmu Kompletny świr

Taka sobie historyjka, wykonanie typowo młodzieżowe i dla młodzieży, śladowe ilości humoru w tekstach, tylko Lou Phillips pozytywnie zaskakuje. Jesli chcecie zobaczyć kino 'włamaniowe' bez fajerwerków oraz wielkich gwiazd, za to podane ze smaczkiem i odpowiednią dozą humoru, to polecam 'Foolproof'.

Tym razem 3-4/10. Pozdrawiam!

Pr0t0n

Jakoś przez lata się nie zebrałem do obejrzenia tego filmu, natomiast soundtrack D&M znam niemal na pamięć. Po takiej ścieżce dźwiękowej spodziewałem się zaje-filmu, a dostałem postny barszcz. Miałki, nieprzekonujący scenariusz, słabe postaci (włącznie z główną), mało wciągający, naiwny i nieprzemyślany film. Za kilka fajnych elementów i głównie za muzykę 5/10.

Pr0t0n

NIe znam filmu ale cieżko sąndzić żę jest aż tak słaby mowi to gość oglądając Gwiezdne wojny i Matrixa czyli tak zwane pierdy...można wnioskować że jeśli bohaterowie nie lata oznacza to slaby film

ocenił(a) film na 3
jotubyl

...i pisze to ktoś, kto po pierwsze nie oglądał filmu, a po drugie ocenia moje kompetencje na podstawie dwóch losowo wyciągniętych filmów z mojego profilu (dla twojej wiadomości - w ulubionych mam również 'Dwunastu Gniewnych Ludzi' albo 'Dzień Świstaka' i nie pamiętam,żeby ktoś tam fruwał). Miejsce trolli jest w lesie, pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones