PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=340439}
5,9 3 507
ocen
5,9 10 1 3507
Śmierć na żywo
powrót do forum filmu Śmierć na żywo

Niech ktoś powie że nie oglądałby gdyby taki program istniał. Właśnie dlatego że nie jestem sam siebie pewien cieszę się, że do tego jeszcze tv nie doszła.

ocenił(a) film na 6
taltybios

Chyba próbowałabym skontaktować się ze służbami bezpieczeństwa albo z władzami. Bo chyba trochę niemożliwe, że nikt nie wpadł na pomysł chociażby takiej pośredniej pomocy ...

ladygreenroom

liveleak.com

taltybios

Spokojnie, są na świecie ludzie, ktorzy by tego nie oglądali... Ja nigdy nie ogladalam reality show... ani big brothera, ani niczego cokolwiek bylo... tym bardziej nie sympatyczne byloby dla mnie ogladanie glupoty ludzkiej i ogladania jak gina z jej powodu z wlasnej reki ludzie...

karolinaandlukasz

Obawiam się jednak że większość ludzi oglądałaby taki program, bo nawet wspomniany big brother zwłaszcza pierwsza edycja cieszyła się dużą popularnością. Oglądaliby dlatego że ciekawość śmiercią leży w ludzkiej naturze, byłby to tak jakby powrót do starożytnego rzymu i ich cyrków, gdzie masowo ginęli ludzie, na szczęście taki program, byłoby ciężko przeforsować, przez przyjęte normy etyczne i moralne, a także wątpię by rząd na takie coś pozwolił.

vicki6

Zgadzam się z Tobą w 100%... 98% spoleczenstwa ogladałaby z ciekawością taki program właśnie z tego powodu. No ale coż...zawsze są jakieś jednostki...:) Ciekawe czy tak jak mowisz, program byloby trudniej przeforsować czy moze nikt póki co nie ma odwagi glosno mowic, ze chcialby cos takiego wprowadzic... pozostaje miec nadzieje, ze cos takiego NIE jest kwestia czasu...

ocenił(a) film na 9
taltybios

ja bym oglądał. na bank.
i sądzę że 99% polskiego (i nie tylko) społeczeństwa równiez.
nawet moherówki przełączyłyby na chwile tv trwam na kanał na którym by to leciało żeby odmówić koronke za biedaka który zaraz umrze. no i oczywiście z ciekawości :P

ocenił(a) film na 9
tomasz_ratajczak

Przyznaje, ze chyba tez bym ogladala. Oczywiscie: nie popieram, Big Brothera nie ogladalam i pewnie bym sie pomodlila za biedaka. Ale od filmu sie nie moglam oderwac:)

gemka7

przyznaję, nie oglądam telewizji i bym nie obejrzał

użytkownik usunięty
tomasz_ratajczak

Na szczęście 1% jeszcze trzyma tą cywilizację na miejscu.

taltybios

ja ci powiesz szczerze, że bym nie oglądał a nawet powiem ci więcej od 15 lat nie mam telewizora

taltybios

Pomijając, że film strasznie słaby to porusza ciekawą kwestię natury człowieka. Wątpię czy kiedykolwiek telewizja mogła by się na coś takiego zdecydować, ale czytałem kiedyś o eksperymencie który moim zdaniem nawiązuje do tematyki filmu. Chodzi o eksperyment, który jest rozbudowaną wersją słynnego eksperymentu Milgrama. Wyszukałem w googlach pierwszy lepszy link, bo nie chce mi się wszystkiego opisywać: http://film.interia.pl/wiadomosci/telewizja/news/tortury-w-teleturnieju,1453716, 3604

Wynik eksperymentu zarówno tego pierwotnego i tego nowszego pozostawię bez komentarza, ale dodam, że szansa na to, że to będzie kwestia rozrywki a nie naukowych doświadczeń moim zdaniem jest nikła.

ocenił(a) film na 3
wlochatydaniel

Daniel -wielkie dzięki za wpis o eksperymencie Milgrama- wow, daje do myślenia...

taltybios

Ja bym nie oglądał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones